Бордюр від ТОВ "УНІБРУК"

ТОВ «УНІБРУК» пропонує бордюрний камінь фізичним особам та підприємствам на території України. В асортименті компанії є дорожній, садовий та дуал бордюрний камінь сірого, червоного, теракотового, коричневого та гірчичного кольору. Використання у процесі виробництва іноваційних технологій Color Mix дозволяє надавати виробам різноманітні зображення. Представлені у нас вироби виготовлені в строгій відповідності з європейськими стандартами якості на сучасному обладнанні.

Виробництво бордюрного каменю

Для виготовлення бордюрного каменю ми використовуємо найновіші технології приготування суміші. У власній лаболаторії ми уважно відслідковуємо якість продукції на кожному етапі виробництва. У процесі виробництва бордюрного каменю ми використовуємо сучасні технології та іноваційні розробки власної лабораторії.

Області застосування бордюрного каменю

Дорожне будівництво. Бордюрний камінь використовується для укріплення і відмежування проїжджої частини від тротуару, газону або зупинок траспорту. Він використовується для облаштування автостоянок і заїздів, для зведення направляючих дорожніх водяних стоків, можуть служити в якості водовідводу.

Благоустрій територій. Тротуарний або садовий бордюрний камінь використовується для зонування і художнього оформлення окремих елементів ландшафту (наприклад клумб), а також всієї площі ділянки. Вироби мають широкий спектр кольорових рішень, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного конкретного випадку.