Виробництво тротуарної плитки

У листопаді 2017 відбулося відкриття нового заводу - UNIBRUK®.

Спеціалізація нового підприємства - виробництво тротуарної плитки та бордюрного каменю методом вібропресування.

Технологічне обладнання для заводу придбано у провідної німецької компанії HESS GROUP. Серцем нової виробничої лінії є бетоноформувальна машина RH-600–2A, виготовлена на головному виробництві в Німеччині. Найновіша розробка лідера світового ринку оснащена високопродуктивною автоматичною системою управління, що дозволяє випускати вироби найвищого гатунку і з високою точністю.

Матеріали для виробництва тротуарної плитки

Матеріали, що використовуються на заводі, відповідають найвищим вимогам: промиті і фракціоновані піски, високомарочні сірі та білі цементи і т.д. При фарбуванні вібропресована тротуарна плитка зберігає насиченість кольору на весь свій термін (більше 30 років).

Ще одне інноваційне рішення, представлене BRAER®II, - технологія ColorMix. Вона дозволяє надати тротуарній плитці всі можливі кольори, наносити на неї малюнки і створювати різні імітації поєднання кольору. Це дасть можливість відійти від звичного і класичного зовнішнього вигляду плитки, надаючи неповторний вигляд цілим містам. Сьогодні в асортименті виробника велика кількість кольорових позицій, більшість з яких індивідуальні і не мають аналогів.

Завод по виробництву тротуарної плитки

На заводі цілодобово функціонує власна лабораторія з найновішим дослідницьким обладнанням і командою кваліфікованих спеціалістів. Лабораторія проводить дослідження по вдосконаленню продукції. Вимірюють і контролюють буквально все: склад сировини, вологість, температуру, заміри, проби. Зразки беруться на кожному виробничому етапі.
Вся продукція сертифікована. В планах заводу – налагодити випуск декількох десятків назв виробів, що відповідають європейським стандартам якості і власним естетичним вимогам.

 

Виробнича потужність UNIBRUK – більше 600 тис. кв.м тротуарної плитки в рік;
Виробництво методом родвійного вібропресування;
Сучасні методи контролю процесу виробництва;
Унікальна технологія «відмивки» верхнього слою тротуарної плитки;
Використання інноваційних технологій.

Переваги тротуарної плитки UNIBRUK

Ексклюзивні кольорові рішення (технологія Color Mix);
Ексклюзивні формати плит;
Низька зношуваність і водопоглинання;
До всієї продукції додається паспорт якості і сертифікат відповідності;

Висока міцність, морозостійкість, вологостійкість, відмінні експлуатаційні характеристики виробів за рахунок використання у виробництві дрібнозернистого бетону;
Сучасна надійна упаковка.