Тротуарна плитка від ТОВ "УНІБРУК"

Тротуарна плитка - невід'ємний елемент ландшафтного дизайну

Інтер'єр міста включає в себе багаточисленні компоненти, одним із яких є тротуарна плитка. Різноманітність форм, способів укладки, текстур, імітуючих благородний натуральний камінь – це все можливості якісної тротуарної плитки. Відкривши виробництво тротуарної плитки в 2017 році, товариство УНІБРУК пішло ще дальше і пропонує покупцям ексклюзивну кольорову палітру і нестандартні форми тротуарної плитки.

Тротуарна плитка - технологія виробництва УНІБРУК

Весь процес виробництва тротуарної плитки відбувається на інноваційній техніці німецької компанії «HESS GROUP». Це світовий постачальник і лідер в сфері обладнання і виготовлення тротуарної плитки. Автоматизована лінія дозволяє виготовляти плитку різних розмірів, кольорів і способів обробки поверхності. Тротуарна плитка виготовляється по методиці вібропресування, попри який застосовуються шліфовка, штучне старіння, поліровка та інші процеси, що підвищують естетичність і довговічність продукції.

Великий асортимент. Сьогодні в нашому асортименті більше 20 кольорів тротуарної плитки, частина з яких унікальні і не мають аналогів у конкурентів. Окрім тротуарного покриття УНІБРУК виготовляє бордюрний камінь. В планах УНІБРУК – постійно розширення номеклатури виробів, в тому числі ексклюзивних видів плитки класу люкс.

Європейська якість. Гарантом того, що плитка буде практична і довговічна є сучасне німецьке обладнання, строгий лаболаторний контроль якості на всіх етапах виробництва.

Різноманітність форм. Тротуарна плитка УНІБРУК представлена в різноманітності форм і текстур, від прямокутних і гладких до хвилеподібних і шороховатих. Рельєфна поверхня ефективно підкреслює красоту природнього наповнювача – граніту, мрамору чи кварциту.

Оригінальні колірні рішення. Організація використовує іноваційну технологію ColorMix, що дозволяє надавати тротуарній плитці різноманітні кольори, наносити малюнки і створювати якісні імітації. Нова плитка УНІБРУК – Ваш інструмент для втілення сміливих дизайнерських ідей і реалізації нових ландшафних об'єктів!